Kontakt oss

Kontakt oss

Har du spørsmål kring nokre av våre tenester eller produkt? Send oss ei melding, så kjem me tilbake til deg – eller ring oss for ein hyggjeleg og uforpliktande prat.

Gunnar Utskot

Daglig leder/ prisforespørsel limtre

56 58 07 04
gunnar@vlimtre.no

Jan Laupsa

Prisforespørsel limtre

56 58 07 03
jan@vlimtre.no

Steinar Rusås

Prisforespørsel limtre

56 58 07 06
steinar@vlimtre.no

Bjørn Arve Meyer

Prisforespørsel Takstolar

56 58 07 07
bjorn@vlimtre.no

Karina Strømmen

Bestilling, spørsmål ang. ordre

56 58 07 00
karina@vlimtre.no

Edvin Ådland

Produksjon, transport, spørsmål ang. ordre

56 58 07 13
edvin@vlimtre.no

Anita Rennesvik

Økonomi og administrasjon

56 58 07 02
anita@vlimtre.no

Send oss ein e-post:

 




telefon

56 58 07 00

map

Holsundvegen 310, 5642 Holmefjord

epost

post@vlimtre.no