Hjem

Vestlandske Limtre Industri AS

Leverandør av limtrekonstruksjonar, I-bjelkar og takstolar.

Tenester

Vestlandske Limtre Industri AS kan bistå med teikning, dimensjonering, utrekning og konstruksjon av limtre til bygg i alle storleikar.

Produkt

Vestlandske Limtre Industri AS tilbyr limtrekonstruksjonar, takstolar, bjelkelag, sperr, og I-bjelkar. Me kan òg levere beslag og spon til landbruk.

Gunnar Utskot

Daglig leder/ prisforespørsel limtre

56 58 07 04
gunnar@vlimtre.no

Jan Laupsa

Prisforespørsel limtre

56 58 07 03
jan@vlimtre.no

Steinar Rusås

Prisforespørsel limtre

56 58 07 06
steinar@vlimtre.no

Bjørn Arve Meyer

Prisforespørsel Takstolar

56 58 07 07
bjorn@vlimtre.no

Karina Strømmen

Bestilling, spørsmål ang. ordre

56 58 07 00
karina@vlimtre.no

Edvin Ådland

Produksjon, transport, spørsmål ang. ordre

56 58 07 13
edvin@vlimtre.no

Anita Rennesvik

Økonomi og administrasjon

56 58 07 02
anita@vlimtre.no

telefon

56 58 07 00

map

Holsundvegen 310, 5642 Holmefjord

epost

post@vlimtre.no

Send oss ein e-post: